Харків. Школа № 125

Школа була відкрита у 1951 році в одноквартирному котеджі на 3 класні кімнати.
Влітку 1952 року добудували чотири класні кімнати. В 1956 році було збудовано головний корпус нової шкільної будівлі, до якого в 1970 році було добудовано ще
3 поверхи.
    Навчання в нашої школі – це інтелектуальне життя, яке проходить в світі ігор, казок, краси, музики, фантазії, творчості. В школі працює музична студія гурток хорового співу,    пішохідного туризму,  географічного краєзнавства,  ударних інструментів, секція по дзю-до,   художньої гімнастики.
    Нам є чим пишатися і в галузі спорту. Наші учні піднімаються на верхні сходинки
п’єдесталу пошани в різних видах спорту на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.